ÖVRIGT / Diverse / Vedspis 9917297
nr 991 7297
Vedspis
Husqvarna No 0227 längd: 63 cm, djup: 52 cm, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:21:05
1/11 18:52:29
100 kr
2/11 18:16:05